odyn_owl (odyn_owl) wrote,
odyn_owl
odyn_owl

про комунізм і глянцевих революціонерів

Трапилася нещодавно зустріч з сучасним західним комуністом, ідейним. Звичайно він не схожий на місцевих піонерів чи партапарат, але...
Якщо відверто, то розмова мене в більшості дратувала. Ну не можу я спокійно слухати, про те що в "сесерії" було добре. Жив я там. Не довго але жив, батьки все життя, а дідів з бабцями так тих взагалі переламували на штиб совіцької країни, переламували грубо та боляче. Хоча у відповідь почув досить цікаву маніпуляцію, про те що я не жив в Нью-Йорку, а там було дуууууже погано в той же час, тому порівнювати не можу.
Найбільше вразив один факт. Дякуючи СССРу західні ліваки могли тиснути на свої уряди, вибивати всякі смачні шняжки для замученого німецького пролетаріату. При цьому вони на рівні релігії вірять, що тут пролетаріат жив ок. Ну якщо ви не згідні, то дивіться про нещасний Нью-Йорк і нема чого вам порівнювати.
Взагалі розмова якось часто провалювалася в дуже емоційне захищання нещасних негрів, сімейне насильство і інші гостро соціальні теми, які не дають спокою комуністам. Цікава мантра про "інший шлях".
При тому тема економічної системи не піднімалася, залишилось незрозумілим як саме мають створюватися матеріальні блага і успішний досвід ідей чучхе не згадувався. Взагалі увага молодого революціонера була прикута до країн третього світу - Латинська Америка, Азія, Африка. Чому Європа не є плацдармом класової боротьби не зрозуміло. Або ж там нема справжнього пролетаріату, або пролетаріату не потрібні справжні комуністи.
Питання ж що є пролетаріатом в сучасних умовах відкрите. Ну і звичайно глашатаєм їхніх потреб виступає людина, яка вже давно відійшла від цього класу, якщо взагалі якось належала цьому класу. Метросексуал з гарною освітою і доходом, який дозволяє подорожувати по світу, з однієї сторони і знебожені негри з іншої.
Відмітив, що ідеї "привида, що бродить по Європі" заражають людей любов'ю до прекрасного, от наш Пєтя з годинниками по ціні, як річна(і) зарплати бригади шахтарів, що їхні з всякими брендовими аксесуарами. При цьому за які гроші живуть люди не зрозуміло. Хоча це суто мій пунктик, розуміти за що людина живе. Не факт що то чесна справа, чи почесна, тим не менш ти знаєш хто перед тобою.
Закінчити хочеться позитивним, спільним, що не викликає заперечень F*ck EU!

This entry was originally posted at http://odyn-owl.dreamwidth.org/171197.html
Tags: politics
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your reply will be screened

  • 0 comments